28 Mayıs Türkiye tablosu son durum

0
296
28 Mayıs Türkiye tablosu son durum

Corona virüsü son durum tablosu, vaka, iyileşen ve ölüm sayısı ile güncelleniyor. Sağlık Bakanlığı corona takip sitesi üzerinden yapılan son dakika açıklamaya göre vaka sayısında düşüş yaşandı. Son verilere göre koronavirüsten ölen sayısı 34 oldu. 27 Mayıs coronavirüs Türkiye takvimine göre, iyileşen hasta sayısı arttı. Sağlık Bakanlığı corona virüs tablosundaki verilerin güncellenmesiyle beraber, İstanbul, Ankara, İzmir koronavirüs haritasında vaka sayısı da değişti. Türkiye’den koronavirüs son durum bilgilerinde olumlu haberler gelirken, ülkelere göre ABD, Rusya, İspanya, İtalya’da korona virüs günlük tablosunda son dakika gelişmeler yaşandı. Son verilere göre ABD’de corona virüs ölüm sayısı yükseldi. İngiltere’de Kovid-19 nedeniyle ölenlerin sayısı 412 artışla 37 bin 460’a yükseldi. Brezilya’da ise corona virüs vaka sayısında artış yaşanarak, ABD’den sonra en fazla vakanın görüldüğü ikinci ülke olarak kaydedildi. İşte, 27 Mayıs Türkiye ve dünyada corona virüsü son durum vaka ve ölüm sayısı tablosu bilgileri, Covid 19 (corona virüs) risk ve yoğunluk haritası…

TÜRKİYE VE DÜNYA’DA CORONAVİRÜS VAKA SAYISI

Corona virüsü son durum tablosuyla ilgili gelişmeler gelmeye devam ederken, salgın hakkındaki son durum bilgileri vaka, iyileşen ve ölüm sayısı ile güncelleniyor. Sağlık Bakanlığı corona takip tablosu üzerinden açıklanan son verilere göre, vaka sayısı 1000’in altına düştü. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, entübe ve yoğun bakıma ihtiyaç duyulan hasta sayısının ülkemizde giderek azalmaya başladığını duyurdu. İstanbul, Ankara, İzmir koronavirüs haritası anlık gelen vaka sayısı ile yeniden güncellendi. Türkiye’den coronavirüs son durum bilgilerinde olumlu haberler gelirken, ABD, İspanya, Rusya, İtalya ve Fransa’dan da corona virüsle günlük tablosunda son dakika gelişmeler yaşanıyor. Dünya geneli korona virüs haritasına göre, ABD’de hayatını kaybedenlerin sayısı son 24 saatte 491 artarak 99 bin 847’ye yükseldi. İngiltere’de ise ölüm sayısının 37 bini geçerken, gerçek sayının 47 bin 343 olabileceği öne sürüldü.

Corona Virüsü salgınında dünya genelinde iyileşen hastaların sayısındaki artış sevindirirken, toplamda 5.543.439 vaka bulunuyor.

Read the full article

Gündem Buca Tüm Görüşlerinize Açıktır.