Mahmut Atilla KAYA Buca bambaşka bir noktaya gelecek

0
630

AK Parti MKYK Üyesi ve İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, geçtiğimiz günlerde Buca’da yapımı sürdürülen kamu yatırımlarını inceledi.

Ak Parti Milletvekili Mahmut Atilla Kaya Seyfi Demirsoy Hastanesinde denetimlerde bulundu.Buca’ya 70 ünitelik Diş Hastanesi ve içinde Sağlıklı Yaşam Merkezi, Aile Sağlığı Merkezi, Verem Savaş Birimi, AÇSAP, 112 Acil Müdahale Merkezi, İlçe Sağlık Müdürlüğü bulunan Sağlık Kampüsü müjdesi verdi.

Mahmut Atilla Kaya ve yanındaki Heyet ile birlikte Buca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi (Diş Hastanesi) proje alanına da incelemelerde bulundu

Atilla Kaya, Buca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi (Diş Hastanesi) proje alanına da gitti, “15 bin 365 metrekare alanda 11 bin 500 metrekare kapalı alana sahip, modern bir Diş Hastanesi kurulacak” dedi. 70 üniteli hastanenin çevre ilçelere de hizmet vereceğini kaydeden Kaya, “İnşaatı devam eden Sağlık Kampüsü, ihalesi 15 Nisan’da yapılacak olan  Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ve yeniden yapılacak olan Devlet Hastanesi’yle Bucamız sağlıkta tesis anlamında bambaşka bir noktaya gelecek” dedi.

Mahmut Atilla Kaya Buca Hükemet konağın yapılacağı alanda incelemelerde bulundu.

Gündem Buca Tüm Görüşlerinize Açıktır.