AK Gençlerden Cemil Şeboy’a Vefa Ziyareti

0
145

AK Parti Buca Gençlik Kolları Başkanı Okan Güngör ve ilçe gençlik kolları üyeleri ile birlikte AK Parti 25. dönem milletvekili ve 3 Dönem Buca Belediye Başkanlığı yapmış Cemil Şeboy ‘u ofisinde ziyaret ettiler.

Ziyarette Güngör” Buca Belediyesi Cemil Şeboy döneminde vatandaşa gözle görülür hizmetleri oldu ancak 2009 yılı sonrası Buca Belediye ‘sini kazanan CHP ‘li belediye başkanları Buca’da yeni hizmetler bir yana dursun Cemil Şeboy başkanımızın döneminde yapılan hizmetleri ve yatırımları bile koruyamadılar. Buca’mızı yeniden AK Belediyecilik ile tanıştıracağız.” dedi

AK Parti ilçe gençlik kolları başkanı Okan Güngör’e ve yanında gelen genç partililere ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden ve tavsiyelerde bulunan Cemil Şeboy.”Gençler belli hedefler ile yürümeli ve bu doğrultuda hizmet anlayışıyla hareket etmeli önümüzde 2023 yılı seçimi var Cumhurbaşkanımızın seçilmesi gerek, istikrarın devamı için 2023 çok önemli. 20 yıllık iktidarımız döneminde atılan adımların bunca kazanımlarım heba edilmemesi için 2023 seçimi çok önemli. Siz gençler bu doğrultuda çok ama çok çalışmalısınız.” dedi.

Gündem Buca Tüm Görüşlerinize Açıktır.