AK Partili Kalfaoğlu “20 yılda Engelleri Birlikte Aştık”

0
539

Hakan Kalfaoğlu: 20 yılda tüm engelleri birlikte aştık.

AK Parti Buca İlçe Teşkilatı 3 Aralık Dünya Engelliler Günü GB dolayısıyla Buca’da bulnan Ayşe Şevinç Solmaz Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret ederek çocuklarla bir araya geldi.

Ziyarette, AK Parti Buca İlçe Başkanı Hakan Kalfaoğlu’nun yanı sıra, AK Parti İzmir İl Başkan Yardımcısı Semiha Paçacı, AK Parti Buca İlçe Koordinatörü Binnur Sarıata, ilçe yöneticileri Seher Canerler, Nurettin Akmeşe ve Savaş İpek yer aldı.

Merkezdeki sosyal imkanlar sayesinde hoşça vakit geçiren engelli vatandaşların misafiri olduklarını ve çok güzel bir gün geçirdiklerini ifade eden AK Parti Buca İlçe Başkanı Hakan Kalfaoğlu, “Tüm engelli kardeşlerimizi en kalbi selam ve muhabbetlerimizle selamladık. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın “Türkiye Yüzyılı’nda eğitimden sağlığa, sosyal yardımdan istihdama her alanda engelli vatandaşlarımızla birlikte olmayı sürdüreceğiz” sözünü genç kardeşlerimize aktardık” dedi.

Kararlı politikayla ülkemiz kazandı

Geçmişi 100 yıla dayanan Türkiye Cumhuriyeti’nde kurulan hükümetler içinde engelli vatandaşlar için en çok proje üreten, koruyan, kollayan ve topluma kazandıran AK Parti Hükümetleri olduğunun altını çizen Hakan Kalfaoğlu, “Bundan 20 yıl önce sokakta engelli bir vatandaş görmek mümkün değildi. Hepsi adeta evlerine hapsolmuştu. Hamdolsun AK Parti hükümetleri sayesinde tüm engelli vatandaşlarımız toplumla entegre oldu. Kararlı politikalarla devlette ve özelde istihdam edilmeye başlandı. Kısacası onları ülkemize kazandırdık. Ne mutlu bize” diye konuştu.

Gündem Buca Tüm Görüşlerinize Açıktır.