Başkan Erhan Kılıç “Daha güzel sabahlara uyanacağız.”

0
312

Buca Belediye Başkanı Erhan Kılıç, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı Deniz Yücel, CHP Buca İlçe Başkanı Hacer Taş Gültepe, Gençlik Kolları İzmir İl Başkanı Burak Kotan, İlçe Gençlik Kolları Başkanı İrem Gökmen ile birlikte CHP Dokuz Eylül Üniversite Komisyonu Başkanı Anıl Can Diliçıkık ve yönetiminin Buca Belediyesi Mevlana Tesislerinde düzenlediği kahvaltıda gençlerle bir araya geldi. Başkan Yücel ile gençlerin sorularını cevaplayan Başkan Kılıç, “Gençlerimizin enerjisi, ümitleri bugünlerdeki kara bulutları dağıtacak. Çok daha güzel sabahlara uyanacağız.” dedi.

Başkan Kılıç, buluşmaya ilişkin paylaşımında “CHP Dokuz Eylül Üniversite Komisyonu Başkanı Anıl Can Diliçıkık ve yönetiminin Mevlana Tesislerimizde düzenlediği kahvaltıda gençlerle buluştuk, sorularına cevap verdik.

Zor günlerden geçiyoruz, gençlerimiz geleceğe kaygıyla bakıyor. Ama ümitsizliğe yer yok gençlerimizin enerjisi, ümitleri bugünlerdeki kara bulutları dağıtacak. Çok daha güzel sabahlara uyanacağız.” ifadelerine yer verdi.

İl Başkanı Yücel ise “Gençler seçim istiyor” notunu düştüğü paylaşımında “Dokuz Eylül Üniversitesi öğrencileriyle kahvaltıda bir araya geldik. Burs, barınma, teknoloji, ekonomi, kadın hakları ve liyakatli devlet yönetimi sorunları ile ilgili gençlerin sorularını yanıtladık, iktidarımızın yol haritasını anlattık.” ifadelerini kullandı.

Gündem Buca Tüm Görüşlerinize Açıktır.