BBP Buca İlçe Başkanı Mehmet Turan İNSANIMIZA DOKUNACAĞIZ 

0
118

MEHMET TURAN: İNSANIMIZA DOKUNACAĞIZ 

Aile ve sağlık konusuna büyük önem verdiklerini söyleyen Büyük Birlik Partisi (BBP) Buca İlçe Başkanı Mehmet Turan, “Hem İzmir hem de Buca için ünlü konuşma terapisti Esmira Gafarova’yı kentimize getirip faydalı bir işe imza atmak istedik. İnsanımıza dokunmamız lazım. İhtiyaç sahibi aileleri konusunda çok uzman bir kişiyle ücretsiz olarak buluşturacağız. Aile kurumu bizim için çok önemli. Evladı duyamayan, konuşamayan kardeşlerimizin katılmasını tavsiye ediyorum.” şeklinde konuştu. 

BBP Buca İlçe Başkanlığı’nda İzmirli aileleri ağırlayacak Gafarova, çocukların gelişimsel öyküsünü, doğumunu, doğum sonrası süreçte öyküsünü öğrenip sonrasında birebir muayene ederek yapısal bir sıkıntı var mı diye inceleme yapacak. Dil, işitme sorunu doğuştan kaynaklıysa ona göre nokta atışı yönlendirmelerde bulunacak.  

Eğer gelişimsel bir dil problemiyse karşılaşılırsa buna yönelik olarak dil konuşma terapi planlaması yapacak konuşma terapisti Esmira Gafarova’nın, tecrübesiyle çözüm yollarını açması bekleniyor.

18 Ağustos 2022 Perşembe günü Büyük Birlik Partisi Buca İlçe Başkanlığında ücretsiz terapi yapılacak. Katılımcıların  0505 326 3991 nolu telefonu arayıp kısıtlı kontenjandan faydalanması istendi.

Gündem Buca Tüm Görüşlerinize Açıktır.