Buca Deva Partisi ilk Kongresini Gerçekleştirdi.

0
157

DEVA Buca İlçe Başkalığı 1.Olağan Kongresi, Başkan Aybar Uygur ve ekibi ev sahipliğinde, Buca Belediyesi Olimpik Yüzme Havuzu Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi. DEVA Genel Başkan Yardımcıları Mustafa Yeneroğlu ve Cem Avşar’ın katıldığı kongrede, seçilerek güven tazeleyen DEVA Buca İlçe Başkanı M.Aybar Uygur, “Sokakta, sahada, okulda, işyerinde yurttaşlarımızın yanındayız, onlara dokunuyoruz. Dertleri kaynağında tespit edip, DEVA’yı, bir su damlası gibi, bu düşünce dünyası kurak siyaset ikliminde yeşertmeye kararlıyız” dedi.

DEVA Buca İlçe Başkanı Mehmet Aybar Uygur, yol arkadaşları ve gönüldaşları DEVA Buca Ailesi’nin her ferdine teşekkür ederek başladığı konuşmasında, “Biz büyük bir aileyiz. Halkımızın siyaset içindeki gerçek temsilcileriyiz. Bu aileyi büyütmek için emek veren, alın teri döken tüm yol arkadaşlarıma müteşekkirim” dedi.

DEVA Partisi Buca İlçe Teşkilatı’nın Yönetim Kurulu listesi şu isimlerden oluştu:

Ahmet Paçacı, Ayşenur Ceyhan, Birol Doğru, Birsen Itak, Burhan İlhan, Bülent Yaşa, Celalettin Dağlı, Cem Göncü, Hülya Erirgin, Mahmut Arısoy, Muazzez Ortaç, Muhammed Sadi Akbulut, Murat Ağdaş, Mustafa Doğan, Mustafa Ersan Çalışır, Muzaffer Kaplan, Mübeccel Hürmen, Nadir Coşkun, Nejdet Özpolat, Sabahattin Kurç, Saliha Belgin Yakkan, Saliha Nida Atabay, Salim Arslan, Serdar Coşkun, Sergen Hoşgör, Serkan Gençalp, Sibel Eroğlu, Yaşar Keser, Yıldırım Çetiner, Yüksel Katırcı

Gündem Buca Tüm Görüşlerinize Açıktır.