Buca Hastanesi İçin 7/24 Çalışma Kararı

0
573

30 Ekim depreminden etkilenen ve sonrasındaki süreçte yenisinin yapılması amacıyla yıkılan Buca Seyfi Demirsoy Hastanesi için Pazar günleri de dahil 24 saat çalışma izni verdi. 310 yataklı hastanenin zamanında bitirilmesi için karar alındı.

AK Parti İzmir İl Başkanı Sn. Kerem Ali SÜREKLİ ve Yönetimi, AK Parti Buca İlçe Başkanı Sn. Hakan KALFAOĞLU ve yönetimi, Buca İlçe Emniyet Müdürü Sn. Ruhan Gürol SARAÇOĞLU, Buca ilçe Sağlık Müdürü Sn. Murat KÖKSAL, Türk Kızılay Buca Şube Başkanı Sn. Kamuran TEMEL ile birlikte Buca Seyfi Demirsoy Eğitim ve Araştırma Hastanesini Ziyaret etti. Ziyaret akabinde Demokrasi Üniversitesi Buca Seyfi Demirsoy Hastanesi’nin inşaat çalışmaları yerinde incelendi. İnceleme esnasında Başhekim Yekta ÖNCEL devam etmekte olan hastane projesi hakkında bilgilendirme gerçekleştirdi

Ak PArti İl Başkanı Kerem Ali Sürekli Ak PArti Buca İlçe Başkanı Hakan Kalfaoğlu Buca Kaymakamı Mahmut Nedim TUNÇER

Keram Ali Sürekli “Buca Seyfi Demirsoy Hastanesi için Pazar günleri de dahil 24 saat çalışma izni verildi. 3 Katlı 310 yataklı hastanenin zamanında bitirilmesi için ellerinden gelen tüm gayret gösterildiğini. İnşallah En kısa zamanda Buca’ya Hastanesini kazandıracağız” dedi.

Ak Parti Buca İlçe Başkanı Hakan Kalfaoğlu

Gündem Buca Tüm Görüşlerinize Açıktır.