Buca Kızılay’dan anlamlı ziyaret

0
122

Türk Kızılay Buca Şubesi, Buca Seyfi Demirsoy Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sağlık çalışanları ile hastaların kullanımlarına yönelik cerrahi önlük, tekerlekli sandalye ve yenidoğan sevgi bohçası yardımında bulundu.

Seyfi Demirsoy Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne, Buca Kaymakamı Mahmut Nedim Tunçer ve AK Parti Buca İlçe Başkanı Hakan Kalfaoğlu ile birlikte ziyaret gerçekleştiren Türk Kızılay Buca Şube Başkanı Kamuran Temel, Türk Kızılay’ının kuruluş amacına bağlı olarak yürüttükleri çalışmalarla sağlık çalışanları ve vatandaşların her zaman yanında olduklarını söyledi.

Temel: “Türk Kızılay’ı her zaman milletinin yanında”

Hastane yöneticileriyle daha önce yapmış oldukları görüşmelerde Buca Kızılay’ından bazı talepleri olduğunu ifade eden Kamuran Temel, hemen harekete geçtiklerini ve çok fazla vakit kaybetmeden organize olduklarını söyledi. Bağışcıların destekleriyle kendilerine iletilen isteklerin yerine getirmenin sevincini yaşadıklarını belirten Kamuran Temel, “Bağışçılarımızın destekleriyle bu yardımları gerçekleştiriyoruz. Gücümüze güç katan tüm bağışçılarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz. Türk Kızılay’ı dün olduğu gibi bugün de yarın da milletinin yanında olmaya devam edecek” dedi.

Buca Kaymakamı Mahmut Nedim Tunçer himayesindeki heyet ziyaret sonunda yapılan mini törenle 1400 adet cerrahi önlük, 5 adet tekerlekli sandalye ve 10 adet yenidoğan sevgi bohçasından oluşan destek malzemelerini Buca Seyfi Demirsoy Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Mehmet Yekta Öncel’e teslim ettiler.

Gündem Buca Tüm Görüşlerinize Açıktır.