Buca Yeşilbağlar’daki Cinayet Çözüldü

0
329

Yeşilbağlar’da bir parkta, sevgilisinin annesiyle tartışan şahıs, pompalı tüfekle ateş açarak o sırada bankta oturan masum bir genci öldürdü

Buca yeşilbağlar mahallesinde çıkan tartışmada, bir şahsın pompalı tüfeğinden çıkan saçmalar, olayla ilgisi olmayan bir gencin yaşamına son verdi. Olay, önceki gün Yeşilbağlar Mahallesi 637/48 Sokak’ta bulunan bir parkta meydana geldi. AA (24), kendisinden 10 yaş küçük olan ve ilişki yaşadığı iddia edilen N.Z’nin annesi ile bir parkta buluştu. Kızının bu arkadaşlığına izin vermeyen anne AK, A A ile tartışmaya başlayınca, A A, yanında getirdiği pompalı tüfeği K”ye yöneltti. Ateş alan tüfekten çıkan saçmalar, o sırada aynı parkta arkadaşlarıyla oturan 19 yaşındaki Furkan Hanoğlu’nun göğsüne isabet etti.

ZANLI YAKALANDI
Kanlar içinde kalan Hanoğlu, kalbine isabet eden saçmalar nedeniyle kaldırıldığı yaşamını yitirdi. Olaydan sonra kaçan zanlı AA, Bayraklı’da evinin yakınında yakalanarak gözaltına alındı. Zanlının kaçarken suç aleti olan pompalı tüfeği de polis tarafından ele geçirildi. Furkan Hanoğlu’nun cenazesi otopsi yapılmak üzere Adli Tıp Kurumu Başkanlığı’na kaldırılırken, zanlı AA ifadesinin ardından yargılanmak üzere Cumhuriyet Savcılığı’na sevk edildi.

Kaynak : Hedef şaşıran kurşun masum bir can aldı (yeniasir.com.tr)

Gündem Buca Tüm Görüşlerinize Açıktır.