Buca’da Arabasını Bu Halde Buldu

0
138

Buca’da yaşayan 45 yaşındaki Mutlu Filiz’in işten döndüğünde evinin sokağında park ettiği otomobili 21 Mayıs Cumartesi günü çalındı. Durumu fark edip polise haber veren Filiz gelen haber karşısında ise adeta şoka girdi. 2 gün sonra otomobilin iskeleti bir sokakta terk edilmiş halde bulundu.

Otomobilin sahibi Mutlu Filiz (45), ” Bu halini görünce çok şaşırdım. Elim, ayağım titredi. Otomobili bulduğuma pişman oldum. Keşke böyle görmeseydim. Çok üzüldüm. Bu hale getireni Allah’a havale ediyorum”dedi.

İhbar üzerine çalışma başlatan polis ekipleri, şüphelinin kimliğini belirledi ancak otomobil bulunamadı. 2 gün sonra çalınan otomobilin iskeleti, İnönü Mahallesi’nde bir sokak arasında bulundu, şasi numarasından çalınan otomobil olduğu belirlendi. Sokağa gelen Filiz, otomobilin son halini görünce şaşkına döndü.Motorundan elektrik aksamına, koltuklarından döşemesine kadar her parçası çalınan ve iskelet halinde kalan otomobilini görünce büyük bir üzüntü yaşadığını dile getiren Filiz, “Otomobilimi 2 yıl önce satın aldım. Şimdi hurdaya göndermek zorunda kalacağım. Otomobili parçalamışlar. Motorundan şanzımanına, tavanından döşemesine kadar her şeyini sökmüşler. Bu halini görünce çok şaşırdım. Elim, ayağım titredi. Otomobili bulduğuma pişman oldum. Keşke böyle görmeseydim. Çok üzüldüm. Bu hale getireni Allah’a havale ediyorum” diye konuştu. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Gündem Buca Tüm Görüşlerinize Açıktır.