Bucaspor Nevşehir Belediyespor’u 2 – 0 ile rahat geçti

0
436

Bucaspor Nevşehir Belediyespor’u 2 – 0 ile rahat geçti. Maç sonu Berke Bıyık, Nevşehir Belediye Spor maçı ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

“Maça çok iyi başladık. Tempo ve oyun kontrolü tamamen bizdeydi. İlk yarı attığımız goller haricinde de çok gol kaçırdık. İkinci yarı biraz oyundan düşer gibi olduk, yine birden fazla net pozisyon harcadık. Bunlar için öz eleştiri yapmamız gerekiyor. Her zaman fırsatı çok fazla bulamıyorsun. Takım arkadaşlarıma, bizi elinden geldiğinin fazlasıyla maça hazırlayan hocamız ve ekibine, bizi gönülden destekleyen Bucaspor taraftarlarına teşekkür ediyorum. Galibiyet hepimizindir. Yolun sonunda, o kupa bizim olacak.” dedi

Maç Sonu Tunç Murat Behram, Nevşehir Belediye Spor maç sonu yorumu

“Öncelikle mutlaka kazanmamız gereken bir maçtı. İlk yarıda bulduğumuz gollerle biraz olsun rahatladık. İkinci yarı istediğimiz pas oyununu yansıtamadık. Önümüzdeki maçlara daha iyi konsantre olup, ligin sonunda şampiyon olacağımıza inanıyoruz. Çok karakterli, istekli bir ekibiz, şampiyonluğu sonuna kadar hakkediyoruz. Ayrıca bu galibiyeti cezalı olan Uğur Balcıoğlu hocamıza armağan ediyoruz.”
dedi

Ahmet Aktaş, Maç sonu açıklamaları
“Maçın zor geçeceğinin farkındaydık. İlk yarı üstün bir oyunla golleri bulduk. İkinci yarı istediğimiz oyunu tam olarak sahaya yansıtamadık. Skoru korumasını bildik, önemli olan galip gelmemizdi. Uzun süre sonra sahada olmak benim için çok güzeldi. Galibiyetle bitirdik. Herkesin ayağına, yüreğine sağlık. Galibiyeti hep yanımızda hissettiğimiz Uğur Hoca’ya armağan ediyoruz.”

Gündem Buca Tüm Görüşlerinize Açıktır.