CHP Buca Genç Kampta

0
134

CHP Buca Genç Kampta

Yaklaşan seçim öncesi Cumhuriyet Halk Partisi Buca Gençlik Kolları kamp düzenledi. Kampta genç seçmenler ile bir araya gelen Gençlik Kolları Başkanı İrem Gökmen ve Yönetim Kurulu Üyeleri keyifli vakit geçirdi.
23-25 Eylül tarihleri arasında düzenlenen ‘Gençlik Kampı Enstitüsü’ etkinliğinde eğlenceli aktivitelerin yanı sıra öğretici etkinliklere de imza atıldı. Şehrin gürültüsünden uzakta 3 gün geçiren gençlerin günleri yoga ile başladı. Yaratıcı drama, doğaçlama tiyatro, doğa yürüyüşü, diksiyon ve iletişim eğitimleri ile devam etti.


Buca Belediyesi Tarık Akan Gençlik Merkezi ‘Tiyatro Topluluğu’nun büyük katkıları ile genç kitle hem öğrendi hem de eğlendiler. Eğitimleri veren Tiyatro Topluluğu’nun eğitmeni Cemal Yusuf Toprağın’ın düzenlediği ve Elif Naz Ürünal’ın da katkılarıyla yaratıcı drama, doğaçlama tiyatro, diksiyon ve iletişim eğitimleri ile bir araya gelen gençler keyifli vakit geçirdi.
Siyasetinde içinde bulunduğu bir birinden güzel anların yaşandığı kampta ‘Deneyim Konuşuyor’ adlı programına konuk olarak gelen CHP Geçlik Kolları Başkanı Av. Gençosman Killik, CHP İzmir İl Gençlik Kolları Başkanı Av. Burak Kotan, CHP İl Başkan Yardımcısı Çağdaş Kaya ve Buca Belediye Başkanı Av. Erhan Kılıç’ın katılımlarıyla bilgi birikimlerini ve deneyimlerini gençler ile paylaştılar. Programın devamı intraktif şekilde ilerlerken genç seçmenlerin en çok değindiği konu yurt sorunu ve ekonomik sorunlar dikkat çekti. 


3 gün süren kampta eğitim alan gençlere Gençlik Kolları Başkanı İrem Gökmen tarafından katılım belgeleri verildi.

Gündem Buca Tüm Görüşlerinize Açıktır.