Dilara Buca’yı Üzdü

0
837

Buca’da yaşayan Dilara Çeke (22), geçen Pazartesi günü, tutkunu olduğu motosikletine atlayarak Çeşme’ye gezmeye gitti. Öğle saatlerinde İzmir’e dönmek için yola çıkan Çeke, otoyolda virajı alamayınca, yol kenarındaki bariyere çarptı. Çarpmanın etkisiyle savrulan ve metrelerce sürüklenen Çeke, olay yerinde hayatını kaybetti.

Sabah gazetesinden Ceyhan Torlak’ın haberine göre, motosiklet kullanmayı çok seven genç kızın sosyal medya hesabına Almanca, yanan lastikler anlamına gelen ‘Brennenden Reifen’ yazdığı, ayrıca tekerleklerinden duman çıkan motosiklet üzerindeki bir fotoğrafını paylaştığı görüldü.

’10 SANİYELİK YOLU BİLE SENİNLE GELİYORUM’

İnstagram hesabından, tutkunu olduğu motosikletinin fotoğrafını “10 saniyelik yolu bile seninle geliyorum. Hep yanımda kal diye” yazan Çeke, hikayesinde paylaştığı motosikletinin fotoğrafına da paylaştığı şarkıda ise, “Tarifi zor ne diyeyim.Ölüyorum gözlerine, ölüyorum ah bana sor. Yaşıyorum seni delice. Yaşatıyorsun beni. Bitiyorum her şeyine” sözleri dikkat çekti. Dilara, Buca Ensari Cami’nde ikindi namazına müteakiben kılınan cenaze namazının ardından Doğançay Mezarlığı’nda gözyaşlarıyla son yolculuğuna uğurlandı.

Gündem Buca Tüm Görüşlerinize Açıktır.