Dün yoldu, bugün inşaat temeli atıldı

0
200

İzmir’in Buca ilçesinde yaşanan son olayı görenler gözlerine inanamadı. Buca Belediyesi tarafından geçtiğimiz günlerde asfalt yapılan yolun bir bölümünde başlatılan inşaat çalışması vatandaşlara pes dedirtti.

Buca Belediyesi tarafından yapılan sorumsuzlukların ardı arkası kesilmiyor. İlçenin bir çok mahallesindeki yolların kapatılıp yerlerine binaların dikilmesi ve Çamlık Mahallesi’ndeki pazaryerinin hak sahiplerince kapatılmasının vatandaşları olumsuz yansımaya devam ediyor.?

Geçtiğimiz hafta Buca Belediyesi’nce Özbekistan Caddesi ile Gazi Osman Paşa Caddesi’nin kesiştiği noktada asfaltlama çalışması yapılan yolun büyükçe bölümünde dün bir inşaatın temeli kazılmaya başlandı. İnşaat çalışmasının başladığını gören mahalle sakinleri “Bu nasıl bir belediyecilik anlayışı? Madem buraya bir inşaat yapılacaktı neden onca asfalt malzemesi bu yola döküldü? Burası yapılalı daha bir hafta olmadı bile. Bu boşa giden paraların hesabını kim soracak? Milletin emanet ettiği bütçeler böylesine boşa harcanmamalı. Yapanların, buna müsaade edenleri kınıyoruz” diye konuştu.

Gündem Buca Tüm Görüşlerinize Açıktır.