Hakan Kalfaoğlu Buca’da hep birlikte yürüyeceğiz

0
1110
Hakan Kalfaoğlu Buca’da hep birlikte yürüyeceğiz

Ak Parti Buca’nin yeni İlçe Başkan Hakan Kalfaoğlu’na Buca’da ilgi çok büyük, siyasetçisinden, sivil toplum kuruluşlarına , sporcusundan, esnafına, ev hanımından, alışanına 7’den 70’e Hakan Kalfaoğlu’na tebrik ve hayırlı olsun mesajı geldi
Ak Parti Buca İlçe Başkanı. Kalfaoğlu’na ziyaretler durdurak bilmiyor. Ak Parti’de çiçeği burnunda ilçe başkanı Hakan Kalfaoğlu Yoğun geçen ziyaretler ve tebriklerinde ardından ilk online. İlk İl yönetim toplantısına katıldı. Toplantıya Ak Parti İl başkanı Kerem Ali Sürekli Teşkilat başkanı Nail Kocabaş, İl başkan yardımcıları Yusuf Gültekin ve Emrullah Duran ve İzmir İlçe Başkanları katıldı.
Başkan Kalfaoğlu “Birliğimiz, dirliğimiz, inancımız , çoşkumuz ve heyecanımız her zamankinden daha da fazla arttırarak hep birlikte yol yürüyeceğiz. Bu süreçte Tüm Ak gönüllü kardeşlerimiz bilsinler ki Artık dargınlıklar ve kırgınlıklar bitti. Gün birlik günüdür. Kapıların ardına kadar açık olduğu .Herkesimi ve herkesi kucaklıyacaklarını belirten Kalfaoğlu  “Gel, Ne olursan ol Yine Gel” desturunun yaşanacağı günler başlamıştır. Artık daha fazla koşacağız, daha fazla çalışacağız dedi.

 

hakan kalfaoğlu, akparti, akparti buca, gündem buca, buca haberleri, 11 Eylül

 

Gündem Buca Tüm Görüşlerinize Açıktır.