MHP Buca’da Adım Adım Büyüyor.

0
470

Milliyetçi Hareket Partisi Buca’ya tam kadro adeta çıkartma yaptı. Buca’nın İnönü Mahallesi sakinleri ile buluşan MHP Teşkilatı. Gediz sevgi yolunda ve çevresinde esnaf ziyareti gerçekleştirirken aynı zamanda kurdukları stand ilede MHP yeni üye kayıtlarını gerçekleştirdiler. MHP yeni üye olanların rozetlerini MHP il başkanı Veysel Şahin ve MHP Buca İlçe başkanı Bahadır Altınkeser taktı.

 Karakaya; Sistem Tartışmaları Soros Projesidir
 
MHP Torbalı İlçe Başkanlığının satın aldığı binanın açılışını da yapan MHP Heyeti, ilçede coşkuyla karışılandı. Torbalı halkının çok büyük ilgi gösterdiği açılışta konuşan Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Mevlüt Karakaya, “İzmir’de büyük bir heyecan görüyoruz, büyük bir coşku görüyoruz. Arkadaşlarımla birlikte sizlerin bu birliğini ve coşkusunu Liderimiz Devlet Bahçeli Beyefendi’ye anlatacağız. Cumhur İttifakı için yaptığınız çalışmaları, 2023 lider ülke ülküsü için nasıl kenetlendiğinizi söyleyeceğiz. Şunu herkes bilsin ki Cumhuriyetimizin 100. Yılı yani 2023 yılı Türkiye’nin şahlandığı yıl olacaktır. Türk milliyetçileri Liderinin emrinde azmetmiş ve karar kılmıştır. Cumhur İttifakı 2023 yılını zafere dönüştürecektir” dedi. Konuşması sık sık alkışlarla kesilen Prof. Dr. Karakaya sözlerini şöyle sürdürdü; “15 Temmuz günü gösterdiğimiz dirayet Türkiye’nin uçurumdan kurtulmasını ve bugünleri görmesini sağladı. Ondan sonraki duruşumuz da Türk Milletini 2023 lider ülke hedefine taşıyacaktır.” Dedi

Bahadır Altınkeser


 
Konuşmasını Cumhur İttifakı ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi hakkında yapılan muhalefete cevap vererek sürdüren Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Prof. Dr. Karakaya, “Partisiz Cumhurbaşkanı arayışı, güçlendirilmiş parlamenter sistem yalanları maalesef sistemimizi sulandırmaktan öteye geçmemektedir. Ortaya atılmış ama içi boş olan bu slogan Türkiye’yi kaosa sürüklemekten öteye geçmemektedir. Onların dedikleri şey Soros Projesinden başka bir şey değildir. Biz buna geçit vermeyeceğiz.” İfadeleri kullandı.
 
Osmanağaoğlu; İzmir’den Harekete Geçtik
 
Torbalı ilçe başkanlığının yeni hizmet binasının açılışında konuşan MHP Genel Sekreter Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu da yaptığı konuşmada MHP’nin Cumhur İttifakı içindeki güçlü duruşunu ve ilkeli politikalarını halka anlattı. Ağaoğlu, “Biliyoruz ve gerekenin yapılması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ekonomik sıkıntıları hep birlikte aşacağız. Ücret dengesi, tarımsal maliyetlerin düşürülmesi ve halkımızın ekonomik yönden rahatlatılması için sizlerin beklentilerini meclise taşıyoruz. Hiç kimsenin bunda şüphesi olmasın. Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi sesinizi duyuyor. Gerekenler yapılacak” açıklaması yaptı.
 
Kalyoncu: Suyumuz da Toprağımız da Kutsaldır
 
Açılışta söz alan MHP İzmir Milletvekili Prof. Dr. Hasan Kalyoncu da yaptığı konuşmada, MHP vizyonundan ve atılan adımlardan bahsetti. Kalyoncu: “Sadece Türkiye değil, dünya büyük sıkıntılardan geçiyor, küresel kriz sadece ekonomik alanda değil birbirini tetikleyen birçok doğal krizi de yaşıyoruz. Bu krizlerde suyumuz çok önemli, toprağımız çok önemli. Su tarım demektir, toprak ziraat demektir. Bu ikisi kalkınma, üretme ve zenginleşme demektir. Bu değerleri verimli kullanmak gerekiyor. MHP Mecliste ve diğer bütün zeminlerde bu değerlerimizi de korumak ve yaşatmak için mücadele ediyor.” Dedi.
 
Şahin; İzmirliler MHP’ye Yüreğini Vermiştir
 
İl Başkanı Veysel Şahin, “Çalışmalarımızı hız kesmeden sürdüreceğiz. Bugün burada açtığımız binamız, kendi öz malımızdır. İlçe Başkanımız Veli Kaçar ve kıymetli dava arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyoruz. Şimdi kendi evimizde daha güçlüyüz. Liderimiz Devlet Bahçeli’nin emrinde ve Genel Merkezimizin talimatlarından bir adım bile geri atmadan 2023 lider ülke hedefimize hep birlikte yürüyoruz. Omuz omuzayız, kol kolayız. İzmir’den büyük bir zafer kazanacak, Cumhur İttifakını yine zirveye taşıyacağız. Bu buluşma bir kez daha gösterdi ki, halkımız esnafından tüccarına, sanayicisinden işçisine, köylüsünden serbest meslek sahibine kadar MHP’ye yüreğini vermiştir. Bu yüreğe de ancak zafer yakışır” dedi.


 
Heyet akşam saatlerinde de Kütahyalılar Derneği’nin tertip ettiği toplantıya katıldi

Gündem Buca Tüm Görüşlerinize Açıktır.