MHP Buca’dan Kardeşlik ve Dayanışma zamanı

0
216

MHP Buca İlçe Teşkilatı her Ramazanda olduğu gibi bu yılda gönüllere giriyor. MHP Buca İlçe Başkanı Bahadır Altınkeser mübarek Ramazan ayında yapacakları çalışmalarıyla ilgili bilgiler verdi.

İlçede ikamet eden ihtiyaç sahibi ailelere hazırladıkları yardım kolilerinin dağıtımına başladığını belirten Altınkeser “ 47 Mahallemizde gerek muhtarlarımız gerekse mahalle teşkilatlarındaki arkadaşlarımız aracılığıyla tespit ettiğimiz ihtiyaç sahibi ailelerimize ramazan kolilerimizi teslim etmeye, yüzleri güldürmeye başladık çok şükür. Ülkemiz ve dünya olarak çok zor günlerden hep birlikte geçiyoruz. Milliyetçi Hareket Partisi olarak her koşulda her zaman vatandaşlarımızın yanında olduk ve olmaya da devam ediyoruz.

Bu işler oy alırız düşüncesiyle değil Allah’ın rızasını kazanmak, vatandaşın hayır duasını almak için yapılırsa makbul olur buna çok dikkat ediyoruz görevli arkadaşlarımızda bu düsturla hareket ediyor. Buca’yı iyi tanıyan arkadaşlarımız arasından ekipler oluşturduk yardım kolilerinin dağıtımını bu ekiplerimiz aracılığıyla yapıyoruz. İnanın severek ve isteyerek yoğun mesai harcayan bütün teşkilat üyelerimizin titiz çalışmaları sonucu yardımlaşmamızın ve dayanışmamızın gönül seferberliğine dönüştüğünü görmek gerçekten çok özel bir duygu. Ben her biriyle gurur duyuyorum. Allah hepsinden razı olsun.” dedi.

MHP Buca İlçe Başkanlığı, Ramazan ayı boyunca ihtiyaç sahibi ailelere dağıtılacağı yardımlarla ilçede binlerce ailenin yüzlerini güldürmeyi hedefliyor.

Gündem Buca Tüm Görüşlerinize Açıktır.