Yağmurda Her Zamanki Buca Görüntüleri

0
272

Sağnak yağmur Buca’da yeniden etkili oldu. Gün için başlayan yağmur zaman zaman sağnağa dönüştü. Buca’da bir çok logar ve su giderlerin tıkalı olması ve bazılarında yağmur ile suların getirdiği çöpler ile tıkanması sonucu Buca’da bir çok sokak ve cadde adeta Venediğe döndü.

Yağmur sularında vatandaşlar yollardan karşıdan karşıya geçmekte güçlük çekerken, bazı sokak aralarında ise çöp kovalarının yağmur suları ile sürüklenmesi sonrası Bucalılar Yağmurda Her zamanki Buca dediler.

Görevinizi Yapın, Tebirinizi Alın

MHP Buca ilçe başkanı Bahadır Altınkeser Buca’nın sokaklarını yağmur esnasındaki video ve resimlerini paylaşarak Uyarıyoruz Görevinizi Yapın Tedbirinizi alın Buca Belediyesi’nin mazgal ve Rögar temizliği yapmamasından dolayı 15 dakikalık yağmurda bile su baskınları ve sel felaketleri yaşanıyor. Bucalı sizin iş bilmezliğiniz ve beceriksizliğinizden dolayı her yağan yağmurda mağdur olmak zorunda değil görevinizi yapın mesajı paylaşarak Buca sokaklarının resim ve videolarını paylaştı.

Buca Belediye Başkanı Erhan Kılıç Sosyal medyasından paylaştığı videoda saha olduklarını Buca Kut ve ekipleri ile Birlikte en hızlı şekilde, yollarda tıkanan logarların ve su giderlerinin hızla temizlendiğini ve kısa sürede yağmur sularının sokak ve caddelerden çekildiği gözlendi.Gündem Buca Tüm Görüşlerinize Açıktır.