Ak Parti Buca ilçe Başkanı Hakan Kalfaoglu

0
1778
Ak Parti Buca ilçe Başkanı Hakan Kalfaoglu

Ak Parti Buca ilçe Başkanı Hakan Kalfaoglu ilk mesajını sosyal medya hesabindan yaptı.
Dava arkadaşlarım;
Milyonlarca insanın davası ve sevdası olan AK Partimizde, Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı ve İzmir İl Başkanlığımızın, Milletvekillerimizin katkı sağladığı, yoğun ve uzun geçen istişare toplantıları sonunda tarafıma Buca İlçe Başkanlığı görevi tevdi edildi. Bu davanın yılmaz ve yorulmaz bir neferi olarak, bu görevi layıkı ile yerine getireceğimizden kimsenin kuşkusu ve şüphesi olmasın. Birliğimizi, dirliğimizi, inancımızı, coşkumuzu ve heyecanımızı her zamankinden daha da fazla arttırarak hep birlikte yol yürüyeceğiz.
İnandığımız yolda yürürken yükümüz şimdi daha da ağır…
Üstat Necip Fazıl şöyle diyor:

“İnsandır sanıyordum mukaddes yüke hamal. Hamallık ki, sonunda, ne rütbe var, ne de mal, Yalnız acı bir lokma, zehirle pişmiş aştan; Ve ayrılık, anneden, vatandan, arkadaştan.”
İşte bu anlayışla Buca’da partimizi ve temsilcisi olduğumuz davanın bayrağını en yukarıya taşıma gayreti içinde olup kararlı ve disiplini elden bırakmadan çok çalışacağız.
Bu süreçte tüm AK gönüllü kardeşlerimiz şunu iyi bilsinler ki, bugün tüm dargınlıkları bittiği gündür. Bembeyaz sayfaların açıldığı gündür. Kapıların ardına kadar açıldığı , “Gel , ne olursan ol yine gel “ düsturunun yaşanacağı gündür.
Artık daha fazla koşmanın, çalınmadık kapı kalmayana kadar çalışmanın zamanı, Buca’mızın her bir ferdine aynı minvalde yaklaşmanın zamanıdır.

Gündem Buca Tüm Görüşlerinize Açıktır.