BUCA BELEDİYE MECLİS GÜNDEMİ YOĞUN GEÇTİ

0
436

Tarihi 24. Sokak ve Barf Köşkü yıkılacakmı ?Atatürk Atölyesinin İçler Acısı durumu düzelecekmi ?Başkan Erhan Kılıç Sözünü Tutacakmı ?
MECLiS GÜNDEMİ YOĞUN GEÇTi ATATÜRK ATÖLYESİ – 24. SOKAK – İHALELER
BUCA BELEDİYESİ 2019 YILI FAALİYET RAPORU ONAYLANDIBuca Belediyesi temmuz ayı meclis toplantısının ikinci oturumunda 2019 yılı faaliyet raporu ve mali yılı kesin hesabı kabul edildi. Başkan Kılıç, belediyede dijital dönüşümün başladığını ifade ederek, “Belediyenin 50 yılını kurtaracak bir bilişim yapılanmasına gidiyoruz” dedi.

AK PARTİ BUCA MECLİS ÜYELERİ SORU ÖNERGELERİ VERDİLER

Ak Parti Buca Meclis Üyesi İzzet Pilgir : İzmir’in Buca’nın Simgesi haline gelen bir AtatürkMaskımız var Bu maskın altında 1,5 yıl önce çok güzel “Atatürk Atölyesi” Adı altında bir Atatürk sergi, kütüphane ve bir atölye açıldı. Şimdi basında da yer alan görüntülere göre burası 1,5 yıl önce açılmış halinden çok uzak atıl bir duruma düşmüş. Buca Belediyesine burayı soruyorum Atatürk Atölyesi Atıl durum damıdır yoksa halen daha Buca ‘lılar ve yurttaşlarımıza Atatürk Atölyesi ‘ hizmete açık mıdır ?

2 Adatepe mahallesinde ve Buca’nın çeşitli mahallelerinde önümüze sıklıkla çıkan bir Yol sorunu var. Şuanda da 24. Sokak ‘da Gündem oldu. Dedelerimizden atalarımızdan kalan en 200 yıllık bir sokak 24. Sokak sorunu var.yaya ve araç geçişine kapandı şuanda. Bu sokağın durumu nedir.

Gündem Buca Tüm Görüşlerinize Açıktır.