Kurtul Çetil Yaşlılara Huzur Veren Konser

0
432

İKİNCİ BAHAR KONSERLERİ
İzmir Büyükşehir Belediyesi Evka 1 Sosyal Yaşam Kampüsünde kalan yaşlılar gönüllerince eğlendi. Kurtul Ritim ve Müzik topluluğunun hiçbir ücret almadan gerçekleştirdiği konserde Huzur evi sakinleri hem sesleri hem de oyunlarıyla koroya eşlik etti.

GÖNÜLLERİ ALMAYA DEVAM EDİYORLAR…
Buca’nın yetiştirdiği ünlü ritim saz ustası Kurtul Çetin tarafından kurulan “Kurtul Ritim ve Müzik Topluluğu” İzmir Büyükşehir Belediyesi Evka 1 Sosyal Yaşam Kampüsünde kalan yaşlılara ücretsiz konser verdi. Gece boyunca seslendirilen birbirinden güzel eserlere salonu dolduran huzur evi sakinleri hep bir ağızdan eşlik etti. Huzurevinde kalan yaşlıların mutlu olmaları için bu tür konserleri düzenlediklerini dile getiren Çetin” Müzik grubumuz bu tür konserlerden hiçbir ücret talep etmiyor, kurulduğumuz günden bu zamana kadar yaşlılarımız için birçok kez ücretsiz konser düzenledik. Onları bir nebze de olsa eğlendirebiliyorsak ne mutlu bize. Onların hayır duaları benim ve ekip arkadaşlarım için çok önemli bu bilinçle hareket ediyor ve bu tür konserlerden hiçbir ücret talep etmiyoruz.” diye konuştu.

Duygusal anlarında yaşandığı gecede kurtul Ritim ve Müzik Topluluğu tarafından söylenen şarkılar yaşlılardan tam not aldı.

Gündem Buca Tüm Görüşlerinize Açıktır.