bonus veren bahis siteleri
istanbul evden eve nakliyat green tour cappadocia
DOLAR

28,9321$% 0.01

EURO

31,3961% 0.08

ÇEYREK ALTIN

3.145,00%0,41

BİST100

7.962,34%3,14

BİTCOİN

฿%

RİPPLE

%

a

Şerif YILDIZ İzmir Meslekte Birliğin Yeni Başkanı Seçildi.

Şerif YILDIZ İzmir Meslekte Birliğin Yeni Başkanı Seçildi.

2007 yılından bu yana faaliyet gösteren ve Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirlerin İzmir’deki en büyük sivil toplum örgütlerinden biri olan İzmir Meslekte Birlik Derneğinin genel kurul toplantısında oy birliği ile Şerif Yıldız seçildi. 08 Aralık 2021 tarihinde gerçekleşen genel kurul toplantısında derneğin yeni dönem Yönetim, Denetin ve Disiplin Kurulu üyeleri de seçildi. Meslektebirlik’te başkanlık görevini üstlenen Şerif YILDIZ;

“Mali Müşavirlik camiasının Türkiye’de 120.000’i aşkın üyesi bulunmaktadır. Mesleğimiz kariyer bir meslek olmasına rağmen hak ettiği bir durumda değildir. Mesleğin ve meslektaşın çözülmesi gereken birçok sorunu masadadır ve çözülmeyi beklemektedir. İktidarda, mesleğin ve meslektaşın sorunlarını birinci önceliği olarak görmeyen bir yönetim anlayışı bulunmaktadır ve değişmesi gerekmektedir. 2022 seçimleri bu anlamda tarihi bir fırsattır.

Tüm meslektaşları grubumuza destek vererek mevcut yapıyı değiştirmeye, bu toplumsal ve mesleki sorumluluğu yerine getirmek üzere, MESLEKTEBİRLİK grubuna destek vermeye, katkı ve katılımda bulunmaya çağırıyorum.” dedi.

Toplantının sonunda görevi devraldığı önceki Başkan Mehmet Ali Demirtaş’a ve Yönetim Kuruluna vermiş oldukları hizmetten dolayı teşekkürlerini sundu.’’


Şerif YILDIZ Kimdir;

1996 yılında Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü’nde lisans, Gediz Üniversitesi İşletme Anabilim Dalında (MBA) yüksek lisans derecesini almıştır.
TARİŞ Genel Müdürlüğünde Müfettiş ve Yönetici olarak görev yapmıştır.
Hukuk ve Ceza Mahkemelerinde Bilirkişi ve Türkiye Finansal Raporlama Standartları (TFRS) ve Türk Ticaret Kanunu konularında eğitimci olarak görev almış ve uzmanlık alanı ile ilgili seminerler vermiştir.
2014 yılından itibaren İzmir Meslekte Birlik Derneği’nde Başkan yardımcısı olarak görev yapmıştır. 2016-2019 yılları arasında TÜRMOB Etik Kurulu üyeliği yapmıştır.
Halen Mali Müşavirlik mesleğini sürdürmekte, Metot Bağımsız Denetim ve Danışmanlık A.Ş. ‘de Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini üstlenmektedir.

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.